Web Tasarım

İşletmeniz için en iyi web tasarım çözümler sunuyor, SEO uyumlu web siteleri ile sizleri dijital dünyaya taşıyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitemizin farklı cihazlardan kolaylıkla erişilebilir bir şekilde tasarlarız. İşletmemizin web tasarımını, cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere tüm cihazlardan mükemmel görünüme sahip olacak şekilde planlıyoruz. Responsive teknolojisi adı verilen bu yaklaşım sayesinde, web sitemize mobil cihazlardan erişen ziyaretçiler aradıkları bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmekteler.

SEO Altyapısı

Web sitenizin tasarımını, Google ve diğer arama motorlarının önceliklerini göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz. İşletmenizin Google’da daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için gelişmiş SEO tekniklerini kullanıyoruz.

Güvenlik & Denetim

Web sitenize ömür boyu güvenlik ve güncelleştirmelerinde size sürekli destek sunuyoruz. Bu sayede web siteniz sürekli olarak güncel ve güvenle çalışmaya devam ediyor.

Web Tasarım Süreci

Web Tasarım - Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım çalışmalarıyla ilgili merak edilen konulara açıklık getirmek için hazırladığımız cevaplarımızı sizinle paylaşmak istiyoruz. Müşterilerimizden sıkça aldığımız soruları göz önünde bulundurarak bu cevapları özenle hazırladık

Web tasarım, potansiyel ve mevcut müşterilerinizle dijital dünyada iletişim kurmanın en temel aracıdır. Ziyaretçilerin web siteniz üzerinde en hızlı şekilde ulaşmak istedikleri ürün ya da hizmetlere erişmeleri son derece önemlidir. Tasarım fikirlerinin hedefler doğrultusunda yazılıma dönüşmesiyle web sitesi ortaya çıkar. Kullanıcılar, bir web tarayıcısı yardımıyla web sitelerinize erişebilirler.

Öncelikle sektörünüzü ve beklentilerinizi dinliyor, ardından detaylı bir araştırma yapıyoruz. Araştırma sonuçlarımıza dayanarak size önerdiğimiz site haritasını sunuyoruz. Site haritası onayınızla birlikte, tasarım ekibimiz size özel tasarımları hayata geçirmeye başlıyor. Tasarımın onaylanmasının ardından, yazılım, test ve yayın aşamalarıyla birlikte sitenizi aktifleştiriyoruz. Bu süreçlerin her aşamasında sizinle yakın iletişim halinde olup, web sitenizin tam olarak istediğiniz şekilde olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Bu süreç 4-6 hafta arası sürebiliyor.

Düşük maliyetli olması avantajı olsa da hazır web tasarımları konusunda bir kaç problem mevcut. Örneğin tasarım ve işleyiş açısında iyi olan ‘hazır tasarımlar’ popülerdir. Bu durumda bir çok kişinin aynı temayı kullanmış olabileceğini gösterir. Bu konuda yapılacak tek şey renk, görsellik ve font değişikliği gibi şeyler olup sektörde özgünlüğünüze zarar verir. Bu yüzden karşı bir istek gelmediği sürece hazır tasarım ürünler kullanmaktan çekiniyoruz.

Basit web sitelerinden kompleks web sitelerine kadar her zaman bir yönetim paneli mevcuttur. Bir çok kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir basitliktedir. Karmaşık gelse bile hiç merak etmeyin, teknik destek için her zaman yanınızdayız.

Web tasarım fiyat teklifi vermeden önce öncelikle hedeflerinizi, taleplerinizi ve sektörünüzün dinamiklerini detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Bu analiz sonucunda, size en uygun çözümleri sunmak için gerekli önerileri yapıyoruz ve teklif aşamasına geçiyoruz. Web sitenizin kaç sayfadan oluşacağı, hangi dil seçeneklerine ihtiyaç duyduğunuz, sitede istediğiniz özellikler gibi detaylar ve projenin tamamlanma süresi göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılır. Bu aşamada, üstün mühendislik metodlarıyla hazırlanmış fiyat hesaplama formüllerimizi kullanıyoruz. Sonuç olarak, size detaylı bir teklif sunarken tüm teknik detayları ve fiyatlandırmayı içeren bir rapor hazırlıyoruz. Bu sayede, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun çözümü sunmak için elimizden geleni yapıyoruz

Günümüzde teknoloji alışkanlıkları her geçen gün mobil platformlara doğru kaymaktadır. Dolayısıyla, web sitenizi ziyaret edenlerin büyük çoğunluğu mobil cihazlardan sitenizi ziyaret etmektedir. Bu nedenle, web sitenizin mobil uyumlu olması kaçınılmaz bir gerekliliktir. Yaptığımız tüm çalışmalarda mobil uyumluluk birinci planda gelir ve tasarım sürecinde bu önemli bir odak noktasıdır.

Tüm çalışmalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Aklında ki sorulara cevap bulamadın mı?

Daha fazlası için S.S.S. sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Aklındaki cevabı bulamadıysan bize buradan istediğin soruyu iletebilirsin!